Skip links

תוכנה לניהול הלוואות

להצטרפות לחצו כאן

בין לקוחותינו

בקצרה

עסקים משתמשים בהלוואות לצרכים שונים, ופעמים רבות נאלצים לעקוב אחר מספר הלוואות שונות במקביל. מערכת Bank One מאפשרת ניהול הלוואות יעיל, משפרת את קבלת ההחלטות ומפחיתה סיכונים. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת

ניהול הלוואות יכול להיות משימה לא פשוטה עבור עסקים. בשביל לדעת שהכל מתנהל כשורה נדרשים תשומת לב מתמדת, משיכת נתונים ידנית וזמן רב שניתן היה לנצל לפעולות אחרות.

למרבה המזל, התפתחות הטכנולוגיה מאפשרת לעסקים למנף פתרונות דיגיטליים כדי לייעל את תהליכי ניהול ההלוואות שלהם, להגביר את היעילות ולשפר את איכות התחזיות לעתיד. אם אתם מחפשים פתרון כזה, כדאי לכם מאוד להכיר את מערכת ניהול ההלוואות של Bank One

במאמר זה נציג את התכונות והיתרונות של המערכת, אבל ראשית – למה בעצם עסקים צריכים לקחת הלוואות?

מדוע הלוואות הן כלים חשובים לעסקים?

כמעט ואין עסק, ולא משנה באיזה תחום, שלא נעזר במימון חיצוני מפעם לפעם. זה ממש לא בהכרח מרמז על חולשה – הלוואות הן כלי פיננסי בסיסי לעסקים בשלבים שונים של צמיחתם.

הן מאפשרות לעסקים לממן רכישות, לבצע השקעות, להרחיב את הפעילות או להגיב למקרי חירום. הלוואות מספקות את הכספים הדרושים על מנת לאפשר לעסקים לממש הזדמנויות. בעזרת מוצרי אשראי שונים, עסקים מקבלים גישה להון הכרחי עבור תהליכי צמיחה והתרחבות.

למעשה, ללא הלוואות לעסקים, קשה מאוד להתחרות עם חברות אחרות.

בנוסף, חשוב לזכור כי יש להלוואות נוכחיות השפעה עתידית. כל הלוואה שעסק לוקח, עשויה להשפיע לטובה או עלולה להשפיע לרעה על דירוג האשראי שלו. כאשר עסקים משלמים בזמן החזרי הלוואות, הם משפרים את היסטוריית האשראי שלהם ואת הדירוג. דירוג אשראי טוב יכול להקל על עסקים להשיג מימון נוסף בעתיד.

היבט משמעותי נוסף: הלוואות מעניקות לעסקים הבנה ברורה של תזרים המזומנים שלהם, מה שמקל על ניהול הכספים ועל קבלת החלטות מושכלות.

מה עושה מערכת ניהול הלוואות Bank One?

מהרגע שאתם מגישים בקשה להלוואה, ועל אחת כמה וכמה מעיתוי קבלת ההלוואה – אתם צריכים לבצע מעקב צמוד אחריה. עליכם לוודא שאתם עומדים בהחזרים ומבצעים אותם בזמן, לקבל החלטות לגבי נושאים כמו מחזור הלוואות ולקיחת הלוואות חדשות ולנהל את תזרים המזומנים בהתאם.

כאן נכנסת לתמונה מערכת Bank One, שמלווה אתכם לאורך כל הדרך וגם לוקחת על עצמה משימות, אותן היא מבצעת בצורה אוטומטית.

המערכת מתעדת את כל המסמכים הרלוונטיים להלוואות, ובנוסף אוספת את כל הנתונים מאתרי הבנקים וחברות האשראי מהם אתם מלווים. המידע הרב הזה נשמר במקום אחד, ומוצג לכם באמצעות דשבורד מותאם אישית, דוחות מובנים והתראות מועילות.

המערכת מציגה את נתוני ההלוואות: סכום, ריבית, תקופה, לוח סילוקין מלא, הצמדות, עמלות, מטבעות שונים וכו’. כמו כן, ניתן לצפות בסטטוס ההחזר של כל הלוואה ושל כלל ההלוואות, לקבל תחזיות של צפי ההחזרים וכו’.

המטרה היא לייעל את תהליך ניהול ההלוואות שלכם, באמצעות פלטפורמה מקיפה, חכמה ונוחה לשימוש. אתם יכולים להגדיר הרשאות לעובדים ובעלי עניין, וכך לדעת שכולם רואים את אותם הנתונים ולהיות בטוחים שהם מעודכנים בזמן אמת, 24/7.

האוטומציה לא רק חוסכת עלויות תפעול ומונעת טעויות, היא גם מאפשרת למנהלים ולעובדים בעסק לנצל את הזמן בדרכים אחרות. אין לכם מה לחשוש, תקבלו התראות במייל לגבי תשלומים, איחורים, מועדי סיום הלוואות ועוד.

עבור ניהול אפקטיבי במיוחד, המערכת מאפשרת להגדיר אוטומציה של פעולות לפי צרכי העסק, וכן להפיק דוחות שונים. למשל, תוכלו לגלות בלחיצה כפתור מהו הפירעון העתידי שלכם, כמה הלוואות קיימות ישנן, לסנן לפי בנק מסוים ועוד אפשרויות רבות.

תכונות עיקריות של יבוא דפי בנק

יתרונות המערכת לניהול הלוואות

אתם כבר בוודאי מבינים שהמערכת מסוגלת לעשות הרבה ולסייע משמעותית, אבל זה לא הכל. אלה היתרונות המשמעותיים ביותר של המערכת לניהול הלוואות:

 • יעילות מקסימלית – תהליכים רבים שנהגתם לעשות ידנית יעברו לאחריות המערכת, אשר תמנע טעויות ותוביל את העסק להתמקד בתשובות ולא בשאלות.
 • קבלת החלטות משופרת – בכל הנוגע להלוואות, יש לקבל החלטות מחושבות ולקחת גורמים רבים בחשבון. המערכת תאפשר לכם לעשות זאת בצורה מושכלת, עם כל הנתונים הדרושים מול העיניים שלכם.
 • הפחתת סיכונים – בכל הלוואה כרוך סיכון מסוים, ואתם צריכים להגן על העסק ולוודא שהוא מוכן לכל תרחיש. תמונה מלאה שמתקבלת בזמן אמת מסייעת בכך.
 • גמישות והתאמה אישית – ניתן להתאים את המערכת כך שתענה על הצרכים הספציפיים של כל עסק, מתוך הבנה שלא כולם מתנהלים באותה צורה.
 • ניתוח תובנות והגעה למסקנות – באמצעות הדוחות המגוונים ושלל הכלים הוויזואליים שמספק לוח המחוונים, תוכלו להיות עם האצבע על הדופק ולהסיק מסקנות חשובות. למשל, אם יש לכם הזדמנות שאתם לא מוכנים לפספס בשום אופן, המערכת תעזור לכם לתכנן את דרך הפעולה הטובה ביותר מבחינת מימון חיצוני.
 • גישה מכל מקום – המערכת מבוססת WEB ומצריכה רק חיבור לאינטרנט. אפשר לגשת לנתונים מכל מכשיר, לא משנה איפה אתם נמצאים או מה השעה. היא ממשיכה להתעדכן כל הזמן, גם בסופי שבוע.
 • ממשק ידידותי – גם אם אתם לא אנשים מאוד טכניים, לא תהיה לכם בעיה ללמוד בקלות כיצד לנצל את המערכת עד תום. השימוש בה קל, מהיר ואינטואיטיבי.
 • הגנה ואבטחה – המערכת פותחה עם תכונות אבטחה מתקדמות, המגנות על נתוני עסקים ולקוחות מפני גישה לא מורשית.

למי מיועדת המערכת לניהול הלוואות?

מערכת ניהול הלוואות Bank One מיועדת לעסקים בכל הגדלים אשר נעזרים בהלוואות. היא מתאימה לעסקים בענפים שונים, לרבות פיננסים, נדל”ן, הייטק, ייבוא והפצה, חברות בורסאיות שגייסו חוב באג”ח ועוד.

המערכת אידיאלית לעסקים שרוצים לייעל את תהליכי ניהול ההלוואות שלהם, להגביר את היעילות הכוללת בחברה ולשים אותה בכיוון הנכון להצלחה. למעשה, קשה לחשוב על עסק כלשהו שלא ירוויח מהטמעת המערכת. המערכת מרכזת את כל ההלוואות במקום אחד (ומאפשרת גם להזין פרטי הלוואות חוץ בנקאיות) ומאפשר בקרה איכותית ויעילה.

לסיכום

אם אין לכם מערכת לניהול הלוואות, או שאתם מבזבזים זמן יקר בכניסה לאתרים השונים כדי לעקוב אחר ההלוואות שלכם, או לחלופין אתם לא מבצעים מעקב מספיק טוב ועלולים להיפגע מכך בדרכים שונות, Bank One לניהול הלוואות זה הפתרון בעבורכם!

רוצים לשנות את זה? נשמח לסייע עם מערכת Bank One לניהול הלוואות.

Bank One – ניהול תזרים מזומנים

בחרו במערכת
Bank One

כל המידע במקום אחד

אבקש לתאם Demo

   הצטרפו גם אתם לחודש ניסיון ללא עלות והתחילו לעבוד יעיל ורווחי!

  התנסו ב-Demo